LP1300D-24MDA Phoenix Automation Solutions Power Supply
Image may represent a range of products. Product may vary based on listed specifications.
Phoenix Automation Solutions Power Supply, 24 VDC Output Voltage, 12.5A Output Current, 300W, 90~264 VAC Input, DIN Rail Mounting.